Uczniowie klasy I Liceum Kreacji Gier Wideo zrealizowali dwa zadania dotyczące refleksji nad pojęciami "linia" i "punkt". Prezentujemy wyjątkową galerię zdjęć.

Zadanie 1.

Znalezienie punktu w otaczającej nas rzeczywistości.

Zadanie polega na refleksji nad podstawowym elementem projektowania – w tym wypadku punktem – obecnym w naszym środowisku i przedmiotach codziennego użytku. Uczniowie, za pomocą fotografii, badali swoje otoczenie i dokumentowali przykłady punktów w zaskakujących i intrygujących sytuacjach.

Fotografie zostały przycięte do formatu 10 x 10 cm.

Zadanie 2.

Refleksja nad jednym z podstawowych pojęć projektanta – linią.

Linie są wszechobecne - znajdziemy je zarówno w naszym otoczeniu jak i w przedmiotach codziennego użytku. Zadanie polegało na bacznej obserwacji naszej codzienności i wyłapaniu w niej linii, które niekiedy jawią się przed nami w sposób niedopowiedziany, czasami zaś atakują swoją formą w bardzo dosadny sposób. Należy je tylko dostrzec.

Fotografie zostały przycięte do formatu 10 x 10 cm.