Aż 4 gry Studentów kierunku Tworzenie Gier Wideo dostały się do finału konkursu Students Talent Show w ramach tegorocznej edycji Digital Dragons - największej konferencji biznesowej dla branży gier w Europie środkowo-wschodniej.

Silna reprezentacja Warszawskiej Szkoły Filmowej pojawi się w dniach 21-22 maja w Centrum Kongresowym ICE Kraków, gdzie zostanie wybrany zwycięzca. Do wygrania jest 2-miesięczny, płatny staż w siedzibie twórców This War of Mine i Frostpunka lub nagroda pieniężna w wysokości 8.000 zł oraz bilet wstępu na przyszłoroczną edycję konkursu Indie Showcase dla niezależnych game developerów.

Warszawską Szkołę Filmową reprezentować będą gry Fat Roll stworzona przez Fusasanki, BunnyHalla duetu J&J, Goblins Escape Michała Marcinkowskiego oraz Wheels Kamila Kaczmarka.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Wheels - Kamil Kaczmarek

Warszawska Szkoła Filmowa jest honorowym patronem wydarzenia (kliknij!)
W 2017 roku nasza drużyna również dostała się do finałów i otrzymała prestiżowy certyfikat. (kliknij!)

Chcesz tworzyć gry wideo?
Pasja + edukacja = praca w najszybciej rozwijającej się branży gier i multimediów!
Poznaj aktualną ofertę kształcenia w Warszawskiej Szkole Filmowej - (kliknij!)