Podcast 1 - Maciej Szcześnik

Warszawska Szkoła Filmowa wychodzi naprzeciw kandydatom, uczniom i studentom. W związku z licznymi pytaniami na temat naszej aktualnej oferty edukacyjnej, zamierzamy przedstawić poszczególnych twórców programu zajęć. Słuchaj audycji, poznaj interesujących wykładowców, zajrzyj za kulisy przyszłęgo zawodu. Podcasty Warszawskiej Szkoły Filmowej to darmowy pakiet ciekawostek, o których nie przeczytasz w podręczniku. Gościem pierwszego odcinka jest współtwórca popularnej serii gier "Wiedźmin" ("The Witcher"), nauczyciel i wykładowca Liceum Kreacji Gier Wideo oraz Prorektor ds. Innowacji i Nowych Technologii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jak tworzyć gry komputerowe, z jakich narzędzi warto korzystać, czy to zajęcie dla humanistów? Posłuchaj rozmowy z Maciejem Szcześnikiem.

Chcesz wiedzieć więcej?

Poznaj ofertę szkoły wyższej na kierunku "Kreacja gier wideo" lub przeczytaj o programie nauczania w Liceum Kreacji Gier Wideo.