Studenci Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz uczniowie Liceum Kreacji Gier Wideo uczestniczyli w jednym z najważniejszych festiwali branży gamingowej w Polsce. W jednym miejscu spotkali się wystawcy najnowocześniejszych technologii i miłośnicy gier retro.

W tym roku, na stoisku Warszawskiej Szkoły Filmowej nie prezentowaliśmy innowacyjnego sprzętu, z jakiego korzystają studenci kierunku "Tworzenie gier wideo" i uczniowie Liceum Kreacji Gier Wideo, ale po raz pierwszy pochwaliliśmy się grami komputerowymi, które stworzyli nasi młodzi twórcy. Cieszymy się, że prezentacja przypadła do gustu wymagającym uczestnikom Pixel Heaven. Chcesz zobaczyć nasze możliwości? Kliknij, aby pobrać 6 tytułów zespołu 1Z Games.